Imprezy okolicznościowe – urodziny, jubileusze, sala na wynajem – Grybów, Gorlice, Biała Niżna – powiat Nowy Sącz

W „Chacie u Migacza” możesz zorganizować różne imprezy okolicznościowe, zarówno latem w plenerze (nawet przy grillu), jak i w zimie pod dachem w przytulnej i klimatycznej sali (możemy przygotować dla Ciebie potrawy, które lubisz najbardziej).

Zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, można organizować różnego rodzaju imprezy. Dwie sale o łącznej powierzchni 120 metrów kwadratowych mogą być wykorzystywane do organizacji imprez w zimie, natomiast altana o powierzchni około 60 metrów kwadratowych latem może służyć do organizacji przyjęć i uroczystości w bezpośrednim kontakcie z naturą.

W środku można pomieścić maksymalnie 120 osób.

Nasz obiekt możemy zatem wynająć na organizowanie:

 • uroczystości, takich jak np. śluby, chrzciny, komunie lub wszelkiego rodzaju rocznice,
 • przyjęcia na wsi – na przykład przyjęcie urodzinowe na trzydziestkę, czterdziestkę, ale także na przyjęcia z okazji rocznicy ślubu, wieczory kawalerskie, panieńskie itp.,
 • spotkania biznesowe, takie jak seminaria, zjazdy, kongresy itp.,
 • imprezy kulturalne różnego typu, takie jak improwizowany pokaz malarstwa, oglądanie filmu w plenerze lub w pomieszczeniu, koncert muzyki klasycznej, jazzowej, rockowej itp.,
 • wydarzenia kulturalno-gastronomiczne, takie jak imprezy degustacyjne, kursy degustacji itp.

Możemy wynająć obiekt, ale jeśli chcesz, mamy również umiejętności, które pomogą Ci zorganizować imprezę. Dlatego możemy pomóc Ci w organizacji Twojego ślubu. Pomożemy Ci też zorganizować spotkanie biznesowe.

Zaproponuj swój pomysł na “imprezę na wsi” i wspólnie zastanowimy się jak ją zorganizować.

Jakie imprezy można organizować? Imprezy okolicznościowe Biała Niżna powiat Nowy Sącz

Chata u Migacza to miejsce zanurzone w wiejskim krajobrazie, idealne miejsce do organizacji imprez okolicznościowych (śluby, chrzciny, komunie itp.) oraz przyjęć (urodziny, studniówki, rocznice czy wszelkiego rodzaju uroczystości).

Jak możemy urządzić ogród na przyjęcie?

Imprezy plenerowe są zawsze bardziej sugestywne i wciągające niż klasyczna uroczysta kolacja w sali.

Plener, kolory zachodu słońca, zapachy i wolne przestrzenie pomagają ludziom się rozluźnić, poczuć inny klimat i natchnąć szczęściem i dobrym humorem – czyli niezbędnymi składnikami udanej imprezy.

Jednym z aspektów, których nie można pominąć, jest sposób ustawienia miejsc, w których ludzie mogą usiąść. Pomyślimy więc o ławkach, a nawet kocach na trawniku (być może dla dzieci), huśtawkach, dmuchanym placu zabaw lub leżakach, sianie lub drewnianych skrzyniach, na których można położyć poduszki. Nasi goście zawsze muszą być zachwyceni – ich komfort jest priorytetem.

Okazji do świętowania w ogrodzie i naszej altanie jest wiele – od prostej kolacji po spotkanie z przyjaciółmi, być może z grillem w towarzystwie doskonałego wina i lokalnych trunków, po przyjęcie urodzinowe dla dzieci.

Sale na wynajem i imprezy w plenerze w Nowym Sączu

Każdy pretekst jest dobry, by zebrać kilka miłych osób w pięknych okolicznościach natury i spędzić kilka beztroskich godzin:

 • rocznica,
 • awans w pracy,
 • sukces w nauce,
 • okazja osobista lub rodzinna,
 • imieniny,
 • ważna uroczystość, taka jak poczęstunek podczas chrztu,
 • komunia,
 • impreza maturalna.

Chata u Migacza może być również miejscem spotkań biznesowych, w którym istnieje możliwość organizacji różnych imprez: seminariów, narad i spotkań biznesowych. Możemy też zorganizować koncerty na świeżym powietrzu.

Ile osób może pomieścić Chata u Migacza?

1 sala (60m2) + 2 sala (60 m2) + altana (60 m2)

Jedna sala 60 metrów kwadratowych pomieści 55 osób, druga również może pomieścić 55 osób. Maksymalne w środku możemy zorganizować przyjęcie na 120 osób.

Jeśli organizujesz wesele na 120 osób, miejsce do tańczenia i zabawy zorganizowane będzie w plenerze na zewnątrz.

Organizacja przyjęć i sale na wynajem do 120 osób

Kolejna wielka zaleta tego miejsca: wszystko można zamienić i dostosować do Twoich potrzeb. Wszystko jest szyte na miarę, tak aby Twoi goście spędzili niezapomniany dzień lub wieczór. Możecie z dala od wszystkiego (zgiełku miasta, problemów, stresu) cieszyć się spędzeniem wspólnych chwil na wsi w naprawdę klimatyczny miejscu.

Najlepsze dania kuchni lokalnej

Wspaniałym doświadczeniem może być również nasza oferta gastronomiczna. Na Twoim przyjęciu warto zamówić pieczonego świniaka. Mięso jest pyszne i soczyste. Takie danie będzie też wspaniałą rozrywką dla Twoich gości.

Imprezy okolicznościowe – urodziny, jubileusze, sala na wynajem – Grybów, Gorlice, Biała Niżna – powiat Nowy Sącz

Przyjęcie z kilkoma gośćmi, niezbyt formalne ubrania, młodość, dobra zabawa i dobre jedzenie – jeśli tego właśnie szukasz w dniu swojego przyjęcia czy imprezy okolicznościowej, Chata u Migacza może być miejscem, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Zorganizowanie przyjęcia lub imprezy w wiejskim, górskim klimacie jak widać nie oznacza rezygnacji z aranżacji kwiatowych, rozrywki czy bogatego i kompletnego menu! Nasza chata w porównaniu do innych, wielkich miejsc jest w stanie lepiej obsłużyć niewielką liczbę osób (do 120 os.). Zorganizuj swoją uroczystość w bajkowym miejscu! Nasza lokalizacja stwarza wyjątkową atmosferę.