Zaplanuj wesele w 2023 – mamy ostatnie wolne terminy

Wiemy, że sam ślub, nawet ten najbardziej tradycyjny, porusza nerwy Młodej Pary i pozostawia ich pełnych wątpliwości. Wyobraź sobie więc, że musisz jednocześnie zorganizować wyjazd i wesele, a wszystko to na odległość! Aby Cię uspokoić i pomóc w organizacji ślubu w górach i wesela w plenerze, wyodrębniliśmy najlepsze możliwe wskazówki, dzięki którym cały proces będzie nieco spokojniejszy i przyjemniejszy. Pamiętaj o tym, by takie wesele rezerwować wcześniej! U nas znajdziesz już tylko kilka wolnych terminów w 2023 roku oraz w 2024 na wesele w górach. Jest jednak jeszcze kilka wolnych terminów w miesiącach letnich.

Dlaczego warto? Wesele w górach – lokal powiat Nowy Sącz – imprezy okolicznościowe Biała Niżna

Trudno oprzeć się klimatowi gór i zapierającym dech w piersiach widokom! Już sam ślub wzbudza w nas tyle miłości, a teraz wyobraź sobie miejsce tak bujne, jak sceneria górska i okolice Chaty u Migacza! Wesele w górach na zawsze pozostanie w pamięci każdego. Zachęcamy do obejrzenia naszego filmiku:

Ślub w górach = niezapomniane wesele

Wybór tego rodzaju ceremonii z pewnością przyniesie niezapomniane chwile i obrazy z magicznym i zaczarowanym krajobrazem!

Wesele w plenerze – lokal Nowy Sącz – powody, dla których wesele w górach to dobry pomysł

Istnieje kilka powodów, dla których warto wybrać ślub w górach, między innymi kontakt z naturą i możliwość spędzenia weekendu ze wszystkimi gośćmi weselnymi w miejscu otoczonym mnóstwem zieleni i spektakularnymi krajobrazami. W końcu naturalne piękno przewyższa wszelkie dekoracje. Zwykle na weselach w górach ceremonia odbywa się w plenerze, ponieważ otoczenie przyrody jest zawsze priorytetem dla Młodej Pary.

Lokale weselne Nowy Sącz – ostatnie wolne terminy w 2023 oraz 2024 roku na małe wesele

Chata u Migacza oferuje Młodej Parze i gościom weselnym piękną altanę, w której może odbywać się wesele. Goście będą mogli cieszyć się cudownymi widokami i czystym powietrzem. Do dyspozycji dzieci jest boisko sportowe i dmuchana zjeżdżalnia.

Lista gości na wesele w górach – jak je zaplanować?

Przede wszystkim należy dokładnie przeanalizować listę gości, aby określić niektóre punkty wesela. Po określeniu liczby gości najważniejsze jest ustalenie, w jaki sposób będzie przebiegać dynamika wesela. Konieczne jest określenie, czy ceremonia będzie w kościele, a przyjęcie na wsi, czy jedno i drugie w plenerze, w celu określenia kwestii m.in. transportu gości, zakwaterowania, zajęć.

Górski klimat i pory roku – ostatnie wolne terminy na wesele w górach 2023 i 2024

Określając porę roku na ślub, weź pod uwagę dwa czynniki: nie wystawiaj gości na ekstremalne temperatury, zwłaszcza podczas ceremonii plenerowych, i rozważ zapewnienie czegoś, czego normalnie nie widzą ani nie doświadczają. Najprościej mówiąc, zorganizuj gościom ciekawe atrakcje. Możemy Ci w tym pomóc. Wystarczy się z nami skontaktować telefonicznie lub za pomocą e-maila.

Nie zapomnij o planie B, jeśli podczas trwania wesela w plenerze pogoda się zepsuje

Posiadanie planu B jest niezbędne dla każdego wydarzenia (czasem nawet warto mieć plan C), aby każda organizacja ślubu była dobrze zaplanowana. Wilgotny klimat w górach może prowadzić do nagłych zmian pogody. Jeśli ceremonia odbywa się na zewnątrz, pomyśl o lokalizacji jako drugiej opcji, na przykład na wypadek, gdyby pogoda się popsuła. Chata u Migacza zapewnia taki plan B! Z altany możemy przenieść całe wesele do środka naszej chaty. Tam goście i Para Młoda mogą dalej się bawić i świętować.

Jak zorganizować wesele w górach?

Organizowanie ślubu w kościołach i salach balowych nie jest już takie modne. To dlatego, że oczekuje się, że para będzie szukać innowacyjnych sposobów świętowania swojego związku z przyjaciółmi i krewnymi np. w górach w plenerze. Jednak jak zorganizować takie wesele? Poniżej przedstawiamy kilka wskazówek.

Poszukaj idealnego miejsca na organizację swojego wesela

Jeśli zdecydowaliście, że chcecie wziąć ślub w górach, pierwszym krokiem powinno być znalezienie idealnego miejsca na tę uroczystość. Ten krok jest konieczny, ponieważ cała organizacja musi być wykonana zgodnie z nim. Pamiętaj, aby wziąć pod uwagę nie tylko naturalne piękno, ale także łatwość dostępu, ceny i inne udogodnienia, takie jak miejsce do spania dla gości. Dlatego zachęcamy do kontaktu i rezerwacji terminów na wesele w górach w 2023 i 2024 roku w Chacie u Migacza.

Zwróć uwagę na to, co może zaoferować Ci organizator

Każde wesele wymaga planowania logistycznego, ponieważ konieczne jest między innymi zapewnienie sprzętu, menu, tortu, dekoracji. Z tego powodu wybierz nas – profesjonalistów, którzy zaproponują Ci odpowiednie opcje i pomogą wszystko wybrać.

Stwórz grupę na FacceBook’u dla swoich gości lub czat grupowy

Grupa lub czat grupowy na FaceBook’u stało się już trendem ułatwiającym komunikację między Parą Młodą a gośćmi. W przypadku ceremonii odbywającej się w plenerze poza lokalizacją miejsca wesela jest jak najbardziej mile widziana jako źródło informacji.

Skorzystaj z tej funkcji, aby udostępnić gościom między innymi mapy, ostrzeżenia o temperaturze w regionie i inne ważne informacje.

Weź pod uwagę odległość i transport

Im dalej od Twojego miasta, tym trudniej będzie sprowadzić wszystkich gości na Twoje przyjęcie ze względu na kwestie takie jak transport, a nawet dostępność do podróży. Z tego powodu rozważ różne możliwości, aby ułatwić gościom planowanie podróży.

Wybierz menu zgodnie z porą roku

Regiony górskie mają zwykle ekstremalne i zmienne temperatury. Dlatego dostosuj swój jadłospis do warunków pogodowych. Latem postaw na lżejsze dania, wina musujące i napoje orzeźwiające. Zimą można zaproponować gorące napoje, takie jak czerwone wino i grzańce, a między posiłkami podawać zupy i buliony.

Nie zapomnij skorzystać z lokalnych dostawców mięs, serów, i sezonowych warzyw i owoców. Połączenie górskich krajobrazów i dobrej zabawy z lokalnymi produktami w menu sprawi, że goście na długo będą pamiętać to wesele.